Componenţa Comitetului Districtual Youth Exchange Program

2020-2021/2021-2022

Cristina Voina - Chairman YEP

E-mail: voina_cristina@yahoo.com

Mobile:  +40-722 257058

 YOUTH PROTECTION TEAM

 

Marius Dascalu

Youth Compliance Officer

E-mail: marius_dascalu@yahoo.com

Mobile:  +40-758100562

 

Ilie Sbuciumelea

Responsabil pe relatia asigurarilor in district

Insurance related questions in the District

E-mail: sbuciumelea_ilie@yahoo.com

Mobile:  +40-722714044

OUTBOUND

Sonia Brad Luca

Coordonator "studenţi plecaţi" pe termen lung
Long term outbound students coordinator

E-mail: brad.sonia87@gmail.com

Mobile: +40-747814826

Liliana Blidaru

Comisie "studenţi plecaţi" pe termen lung

E-mail: li_blidaru@yahoo.com

Mobile:  +40 744 975931

INBOUND

Nicoleta Cotolan

Coordonator "studenţi veniti" pe termen lung
Long term inbound students coordinator

E-mail: nicoletacotolan@gmail.com   

Mobile: +40-751762500

 Horia Ologu- Guja

Comisie "studenţi veniti" pe termen lung

E-mail: horia.ologu@gmail.com

Mobile: +40 722 505277

STEP - TABERE

Viorel Brad

Coordonator "studenţi plecaţi", "studenţi veniţi" pe termen scurt,
Short term outbound, inbound students coordinator

E-mail: yepts.ro@gmail.com  Mobile: +40-748 131888

Liliana Filip

District trainer proiecte

E-mail: lilif200@yahoo.com

Mobile: +40-743763733

Marian Mihordea

District trainer

E-mail: marian.mihordea@gmail.com   

Mobile: +40-742094001

Adrian Luca

Guvernator 2021-2022

E-mail: lucaadrian61@yahoo.com

Mobile: +40-744610543

Tudorel Popescu

District trainer

E-mail: tudorel.popescu@gmail.com

Mobile: +40-784211644

Daniel Florin Marginean

Guvernator ales 2022-2023

E-mail: rtn.marginean.florin@gmail.com

Mobile: +40-733 870 248

Ioana Safirescu

Responsabil media si organizare evenimente YEP

E-mail: ioana.safirescu@gmail.com

Mobile: +40 757093400

TABERE
                  - INDEX TABERE
- NOUA GENERATIE, Application
- TERMEN SCURT, F to F Application
Galerie Imagini