Autentificare membru
Toggle navigation
Home
Despre
Istoric D2241
Harta Cluburi
Cluburi D2241
Organigrama district
Membership
De ce in Rotary
Admitere in Club
Testul celor 4 Căi
Codul de conduita
Leadership
Fundatia
Despre Fundatia RI
POLIO
Paul Harris Society
Calendar
Evenimente
Documente
YEP
YEP in district 2241
Certificare
Termen lung
Tabere - Regulament
Index tabere
Tabere in Romania
Noua generatie YEP
Termen scurt
Contact
Guvernator
Secretar
Asociatie
District Organization Chart with Photos
Treci la vizualizare listă
<< An anterior
An curent: 2020-2021
Anul următor >>
District Governor
Cornel Wilfred CĂLINOIU
District Governor
RÂMNICU VÂLCEA COZIA
District Executives
Irina Stratulat
District Secretary
R�MNICU V�LCEA COZIA
Ioan Dan FIERA
District Treasurer
RÂMNICU VÂLCEA
Adrian LUCA
District Governor Elect
ARAD
District Officers and Directors
Martha Maria Cornelia MOCANU
Vice-Governor
PLOIEŞTI
Adrian LUCA
District Operating Officer
ARAD
Daniel Florin MARGINEAN
Chief of Staff
ALBA IULIA
Adriana Robu
District Governor Schedule Coordinator
IAŞI CURTEA DOMNEASCĂ
Filip Stoica
District Finance Committee Chair
PIPERA
Corneliu DINCĂ
District Rotary Foundation Chair
CRAIOVA
Radu-Daniel Popescu
District Membership Chair
PIPERA
Marian MIHORDEA
District Trainer
IAŞI 2000
Daniel CONDURACHE
District International Service Chair
IAŞI 2000
Martha Maria Cornelia MOCANU
District International Convention Promotion Chair
PLOIEŞTI
Doru Octavian PARASCHIV
District Conference Chair
RÂMNICU VÂLCEA COZIA
Daniel TĂNASE
District Governor Nomininee Committee Chair
SUCEAVA BUCOVINA
Vlad Popovici
District Public Image Chair
BUCURESTI EXCELSIOR
Roxana DOBRESCU
District Rotary Alumni Chair
PITEŞTI
Milian SOPOIAN
District Rotary Community Service Chair
BAIA MARE 2005
Ioan Dan CUŞNIR
District Rotary Community Corps Chair
SUCEAVA BUCOVINA
Radu Mircea SAVULOV
District New Generation Youth Service Chair
ARAD
Cristian MACEDONSCHI
District Fellowship Chair
BRASOV BURG
Marian Victor Popa
District Leadership Committee Chair
PIPERA
Dan POPESCU
District Strategic Planning Chair
PIPERA
Diana-Elena DRAGOMIR
District Legal Chair
BUCUREŞTI OCTO
Ovidiu DIMOFTE
District Interact Chair
BRĂILA
Alexandru Calcan
District Rotaract Chair
Bucuresti Nord
Alexandru Grigoras
District RYLA Chair
IAŞI COPOU
Cristina VOINA
District Youth Exchange Program Chair
ALBA IULIA
Marius DASCĂLU
District Protection Officer
RÂMNICU VÂLCEA COZIA
Alexandru-Constantin IOTE
District Friendship Exchange Chair
ALEXANDRIA
Martha Maria Cornelia MOCANU
Grants Subcommittee Chair
PLOIEŞTI
Sorina Bradea
Fundraising Subcommitte Chair
ORADEA ART NOUVEAU
Cristian FALUP-PECURARIU
Polio Plus Subcommittee Chair
BRASOV BURG
Calin Lazar
Stewardship Subcommittee Chair
CLUJ NAPOCA
Dumitru-Dorin PRUNARIU
Rotary Peace Fellowship Subcommittee Chair
BUCUREŞTI
Mariana Faur
Endowment & Major Gifts Subcommittee Chair
TIMIŞOARA OPERA
Violeta OLTEAN
Annual Fund Subcommittee Chair
TÂRGU MUREŞ MARIS
Iosif IENEI
Paul Harris Society Chair
CHIŞINĂU
Gabriel VLĂDUŢ
Rotary Scholarship Subcommittee Chair
CRAIOVA
Marian MOCAN
Vocational Training Team Subcommittee Chair
TIMIŞOARA
Viorica CIRA
Rotary Action Group Chair
BISTRIŢA NOSA
Codrin RAITA
District Directory Chair
Constanta CETATEA TOMIS
Ovidiu Valeriu COS
District Rotary ICC Chair
ALBA IULIA
Bogdan Gologan
District Administrativ Office Coordinator
RÂMNICU VÂLCEA COZIA
Andreea Udrea
District Advisory Committee Secretary
RÂMNICU VÂLCEA
Cristian JURJI
District Chair -For.Oamenilor de Afaceri Rotarieni
TIMIŞOARA RIPENSIS
Assistant/Area Governors
Constantin GHELBET
Zona 1
CHIŞINĂU
Bogdan Mindirigiu
Zona 2
IAŞI COPOU
Ioan-Bebi LĂPUȘNEANU
Zona 3
BÂRLAD
Eugen STAMATE
Zona 4
GALAŢI DUNAREA DE JOS
Mihaela BELCIN
Zona 5
Constanta CETATEA TOMIS
Adriana ZGĂBEI
Zona 6
SUCEAVA BUCOVINA
Gabriela Goncescu
Zona 7
ONEŞTI
Raluca-Sanda ANGHELACHE
Zona 8
PLOIEŞTI
Marius Adrian Mircea LEUCUŢIA
Zona 9
BUCUREŞTI
Gyuri NAGY
Zona 10
ODORHEIU SECUIESC
Romulus Oprica
Zona 11
BRASOV KRONSTADT
Violeta OLTEAN
Zona 12
TÂRGU MUREŞ MARIS
Mircea CORĂBEAN
Zona 13
GHERLA
Horea Vasile SCUBLI
Zona 14
SIGHETU MARMAŢIEI VOIEVODAL
Doru Octavian PARASCHIV
Zona 15
RÂMNICU VÂLCEA COZIA
Ilie SBUCIUMELEA
Zona 16
ALBA IULIA
Liliana Filip
Zona 17
CLUJ NAPOCA SAMVS
Emeric Fulop
Zona 18
CLUJ NAPOCA
Gabriel Marcel COVACIU
Zona19
MARGHITA
Gheorghe HANGA-FARCAS
Zona 20
BĂILE FELIX
ADRIAN ROTARU
Zona 21
DEVA
Marian Cătălin ADAM
Zona 22
CRAIOVA
Radu Mircea SAVULOV
Zona 23
ARAD
Ovidiu Bunget
Zona 24
TIMISOARA COSMOPOLITAN
Florea CIRSTEA
Zona 25
SLATINA
Mariana AGACHE
Zona 26
LUGOJ
Marian ISAC
Zona 27
BUCUREŞTI ATHENEUM